آپولو بلاگ

اینستاگرام و دیگر هیچ ...

راهکار هایی برای افزایش فالوور

راهکار هایی برای افزایش فالوور

  • راهکارهای جدید افزایش فالوور و لایک در اینستاگرام

   در سال 2018 میلادی اینستاگرام هم مانند دیگر برنامه ها دارای تغییر و تحولاتی بوده است به دلیل این تغییرات افزایش لایک و افزایش فالوور در اینستاگرام پیچیده تر از قبل شده است بنابراین شما هم باید همزمان با این تغییرات با اطلاع از استراتژیهای جدید نسبت به پیاده سازی اهداف خود اقدام نمایید.


   صرف وقت و تلاش برای تکمیل اطلاعات پروفایل :

   برای افزایش فالوور اینستاگرام ، شناسایی نیازهای مخاطبان استفاده کننده از آن بسیار مهم است ، پروفایل شما به دلیل آنکه اولین چیزی است که مخاطب با آن روبرو می شود بسیار مهم و تاثیر گذار است ، تصویری که نام پروفایل ، تصویر پروفایل برای مخاطب ایجادمی کنند در فالو کردن صفحه و یا ترک کردن آن تاثیر بسزایی دارد و این مرحله اولین فرصت شما برای جذب فالوور است.
   تصویر کنید در هنگام مرور اکسپلور اینستاگرام و یا هنگام جستجو هشتگ مورد نظر خود ، تصویر یک منظره فوق العاده را ببینید ، در نگاه اول با توجه به تصویری که نظر شما را جلب کرده بدون آنکه بدانید آن پروفایل مربوط به چه شخصی و یا شرکتی می باشد آن را جهت مشاهده پروفایل انتخاب می کنید.
   حال اگر در بیو پروفایل تنها تصویری از چند ایموجی و یا یک تصویر نامشخص از فرد ببینید مسلما آن را فالوو نمی کنید و با استفاده از دکمه بک به صفحه اکسپلورر باز خواهید گشت.
   اما چگونه می توانیم از این اقدام فرد جلوگیری کنیم ؟
   جواب بسیار آسونه ، شما با ایجاد یک پروفایل کامل ، جذاب و زیبا می توانید فرد را مجبور به ماندن و فالوو کردن کنید.
   مدیریت و نظارت مستمر برای نمایش جلوه خاص و بی نظیر پروفایل:
   پروفایل شما می بایست متشکل از نام و نام خانوادگی ، محصولات و خدمات ارائه شده باشد که بتوانید بازدید کنندگان خود را به دنبال کننده های خود تبدیل نمایید.

   معرفی برند خود در امکان استوری اینستاگرام:
   • با استفاده از امکان استوری اینستاگرام شما می توانید برند ، خدمات و محصولات ارائه شده خود را در قالب یک تصویر و یا یک ویدیو جذاب برای مخاطبان به نمایش بگذارید ، و حتی با استفاده از این امکان فالوورهای جدید را جذب نموده علاوه بر این شما می توانید با استفاده از امکان استوری خدمات و محصولات خود را معرفی و به فروش برسانید...
    در استوری خود حتما از لوکیشن و هشتگ استفاده کنید این دو ابزار نقش بسیار زیادی در نمایش استوری در اکسپلورر و پیشنهاد دادن آن به دیگر افراد می گردد .

   معجزه بیو اینستاگرام:  • بیو در اینستاگرام در اکثر اوقات بسیار مورد استفاده قرار نمی گیرد ، اما اگر بدانید این قسمت از پروفایل شما چه تاثیر بزرگی بر روی جذب مخاطبان دارد حتما زمان زیادی را صرف این قسمت می کنید ، در این قسمت شما با زیرکی هر چه تمام تر می بایست مخاطب را جذب مطالعه ادامه مطلب ، دیدن تصاویر و محصولات خود کنید ، همچنین می توانید آنها را به پیوستن به کانال خود و یا مشاهده لینک آفرها و یا موارد ویژه تشویق کنید.

   استفاده از هشتگ های متناسب با کسب و کار و پست خود:  • این روزها استفاده از هشتگ مناسب در نمایش هر چه بیشتر پست شما تاثیر زیادی دارد، اما به شرطی که هشتگ شما یک انتخاب هوشمند و متناسب با مکان ، فعالیت ، کسب و کار و موضوع عکس و یا فیلم باشد . سعی کنید از هشتگ های عمومی و متعارف که اکثر کاربران استفاده می کنند کمتر استفاده کنید چرا که با توجه به فراوانی آن در هنگام جستجو شانس کمتری برای دیده شدن دارید ، تعداد هشتگ ها مهم نیست تنها عناوین آنها دیده می شوند ، بنابراین سعی کنید هشتگ مورد استفاده علاوه بر مرتبط بودن خیلی تکراری نباشد استفاده از هشتگ hashtag متناسب ثابت کرده که شما می توانید به طرز چشم گیری افزایش فالوور و افزایش لایک و حتی افزایش ویو داشته باشید ، هدف خود را تعیین کنید و متناسب با آن هشتگ را انتخاب کنید ، کمپین ایجاد شده در قبل را فراموش نکنید نام کمپین می توانید هشتگ بسیار مناسبی باشد ،  در صورتی که اکانت شما در اینستاگرام تجاری است می توانید آمار استفاده شده از هشتگ ها که منجر به نمایش پست شما شده است را مشاهده کنید که این قسمت کمک بزرگی است که شما بتوانید در پست های بعدی خود هشتگ مناسب تری را انتخاب کنید.

   برای جذب فالوور واقعی از اینستاگرام خارج شوید:  • برای جذب فالوور بیشتر همه تلاش ، وقت و هزینه خودتون را در خود اینستاگرام سرمایه گذاری نکنید ، شما می توانید به راحتی از افراد خارج از این فضا نیز درخواست کنید و پیشنهاد دهید که از صفحه شما در اینستاگرام دیدن کنند که چه بسا هر یک از آنها تبدیل به یک فالوور واقعی و متعهد شوند ، بنابراین شما می توانید از مصاحبه در مجلات و وب سایت های خبری گرفته تا انتشار مطلبی در یک وبلاگ و وب سایت با قرار دادن آدرس صفحه و یا لینک صفحه اینستاگرام خود مخاطب را جذب و مشتاق دیدار از صفحه اینستاگرام خود کنید ، با انتشار تصاویری زیبا و جذاب از محصولات ، خدمات و یا اعلام تخفیفات  و آفرهای خود آنها را مجبور کنید تا اینستاگرام خود را باز کننده و صفحه شما را مشاهده و در نهایت فالوو کنند. یکی دیگر از روش های موثر ارسال ایمیل به کاربران است که در پایان آن ایمیل شما می توانید لینک صفحه اینستاگرام خود را منتشر کنید. تمامی راه های اعلام شده در صورتی که هدفمند و برای مخاطبان مرتبط انجام گردد در نهایت منجر به افزایش فالوور ، افزایش لایک و افزایش ویو صفحه شما می گردد.

   تبلیغات در اینستاگرام :  • شما می توانید برای معرفی کسب و کار خود و افزایش فالوور از بخش تبلیغات اینستاگرام استفاده نمایید ، در ابتدای فعالیت ایده بدی نیست ، با توجه به آنکه در این بخش امکان هدفمند کردن تبلیغات برای نمایش به عده ای خاص از افراد که در یک موقعیت جغرافیایی ، در یک رد سنی ، یک زبان واحد و ... وجود دارد ، و شما می توانید به صورت هوشمندانه از این امکانات برای نمایش تبلیغات خود به جامعه هدف خود استفاده نمایید.
  نوشتن کامنت :