آپولو بلاگ

اینستاگرام و دیگر هیچ ...

روش های توسعه کسب و کار در اینستاگرام

روش های توسعه کسب و کار در اینستاگرام

روش هایی برای توسعه کسب و کار شما در اینستاگرام :


امروزه در بخش توسعه و بازاریابی اکثر شرکت ها برای رقابت با شرکت های رقیب و همکار غوغایی برپاست چرا که در عصر حاضر مخاطبان ما می توانند از نزدیکترین و یا دورترین نقطه دنیا با ما در ارتباط باشند به همین دلیل  معرفی کالا ، خدمات و بازاریابی و در نهایت برندینگ و افزایش فالوور اینستاگرام و...  در این حیطه بزرگ کاری دشوار است در این دنیای پر زرق و برق شما می بایست آنچنان بدرخشید  که بتوانید نظر اکثر کاربران اینستاگرام را به خود جذب کنید. در این مقاله راه هایی را جهت بهبود شرایط شما ارائه می دهیم.
-    شما باید قبل ازانجام اقدامی به این موضوع توجه داشته باشید که انجام اقدامات سریع بدون در نظر گرفتن آینده و هدف ، شما را از هدف دور می کند . شما ابتدا می بایست هدف خود از انجام بازاریابی و برندسازی را مشخص ، کمپین خود را با یک شعار تبلیغاتی و جذاب انتخاب ، جامع هدف خود را مشخص و بعد نسبت به معرفی برند و افزایش بازدید و افزایش فالوور خود اقدام نمایید.


-    شما باید برای فالوورها یک سناریو جذاب تهیه کنید که در هر زمان و هر لحظه آنها را تشویق به ادامه دادن راه با شما کند ، پیشنهاد ما در این مقطع استفاده از افراد سرشناس و محبوب است ، شما می توانید آنها را وسیله قرار دهید تا به اهداف خود برسید ، تعداد زیادی از کاربران اینستاگرام به دنبال افراد محبوب و مورد علاقه خود از جمله ورزشکاران ، بازیگران و یا خوانندها  می باشند .


-    جهت افزایش فالوور و افزایش لایک و ویو پست های خود سعی کنید کاربران اصلی و مرتبط با فعالیت خود را به سمت خود هدایت کنید داشتن 100 عدد فالوور وفادار و اصلی بهتر از داشتن 1000 عدد فالوور فیک و بدون هدف می باشد ، بنابراین سعی خود را به افزایش بی چون چرای فالوور نگذارید و همواره به صورت هدفمند و با شناخت سلیقه ها و نیازها انجام دهید.-    بعد از این که توانستید تعدادی هر چند اندک از فالوورهای واقعی خود را جذب کنید ابتدای راه پرفراز و نشیب شما شروع می شود ، حالا باید پست ها و تبلیغات خود را جذاب تر و چالشی تر ادامه دهید ، تا پست شما توسط فالوورها به دوستان دیگر ارسال گردد و آنها نیز برای دوستان خود پست شما را پیشنهاد کنند بدین ترتیب دست به دست پست شما به دیگران نمایش داده می شود و جذب فالوور و افزایش بازدید و افزایش لایک اینستاگرام را در بر خواهد داشت ، حتی شما می توانید بیننده پست را ترقیب به ثبت کامنت کنید ، که افزایش کامنت پست شما با همراه داشتن هشتگ های مناسب باعث نمایش پست در بخش اکسپلورر اینستاگرام می شود .


-     پیشنهاد دیگر دقت به نظرات فالوور ها در کامنت ها است شما می توانید با مطالعه و آنالیز دقیق کامنت ها نیاز ها و خواسته های فالوورهای خود را شناسایی و در آینده آنها را لحاظ کنید.


-    آخرین پیشنهاد ما به شما پایداری متوازن ، حفظ ارزش های اولیه ، احترام به سلیقه مخاطبان و فالوورها ، ایجاد تغییرات مثبت در برند ایجاد شده و بالا بردن کیفیت است ، در صورت رعایت نکات خیلی ساده و کوچک شما قادر خواهید بود در فضای مجازی و علی الخصوص اینستاگرام به یک برند معتبر با فالوور های زیاد و واقعی شوید و روز به روز جایگاه شما ارتقاء یابد.

نوشتن کامنت :