آپولو بلاگ

اینستاگرام و دیگر هیچ ...

دریافت تیک آبی اینستاگرام

دریافت تیکت آبی اینستاگرام Instagram Verification Badge

معرفی تیک آبی اینستاگرام

اینستاگرام با اعطای یک نشان به برخی از اکانت ها به کاربران خود کمک می کند تا اکانت های واقعی اشخاص معروف ، برندها و امثال آنها را از اکانت های مشابه و فیک تشخیص دهند و در صورت تمایل به فالو کردن به راحتی آنها را شناسایی و دنبال کنند که این نشان به صورت یک تیک آبی رنگ در کنار پروفایل آن شخص قابل مشاهده است.
    • البته تا چندی پیش حتی فرایند و پروسه دریافت این نماد مشخص نبود و اینستاگرام خود به برخی از اکانت ها این نشان را ارائه می نمود ، و یا برخی از افراد و شرکت ها با دریافت پولهایی کلان این نشان را برای اکانت های دیگران از روش های نامعلومی فعال می نمودند.

    • هم اکنون در یک اطلاعیه جدید ، اینستاگرام اعلام نموده که کلیه کاربران استفاده کننده می توانند با ارسال درخواست شانس خودشون را برای دریافت تیک آبی و یا همان verification  امتحان کنند.

    شرایط و سیاست هایی که جهت اعطای این نماد در اینستاگرام مورد توجه قرار می گیرد به شرح زیر می باشد ،البته ممکن است این موارد تنها عناوین مهم قابل بررسی باشند و جهت تایید و یا عدم تایید درخواست ، گزینه های دیگری نیز بررسی گردد و حتی چه بسا یک اکانت با دارا بودن کلیه شرایط زیر نیز شامل دریافت این نماد نگردد.


-    اکانت های معتبر : یعنی اکانتی که  نمایند یک شخص ، سازمان ، شرکت و یا نهادی معتبر باشد.

-    منحصر به فرد : یعنی اکانتی مورد تایید قرار می گیرد که محتوای آن مربوط به یک شخصیت منحصر و معرف و یا شرکت و سازمانی خاص باشد.

-    اکانت کامل : یعنی اکانت شما می بایست به صورت عمومی باشد و همچنین دارای کلیه پارامترهای معرفی مانند بیو ، تصویر پروفایل و ... باشد ، همچنین اکانت می بایست حداقل دارای یک پست باشد.


-    اکانت محبوب : اکانت می بایست دارای محبوبیت و قابل توجه تعداد کثیری از کاربران باشد که این موارد از جستجوی کاربران مشخص میگردد ولی اینستاگرام موارد تبلیغاتی را از این مورد جدا کرده و محسوب نمی کند.

  •  

نحوه دریافت تیک آبی اینستاگرام


  • حال فرایند و مراحل ارسال درخواست را دنبال می کنیم :

  • ابتدا می بایست در اکانت خود لاگین کنید و در قسمت تنظیمات اکانت خود گزینه Request Verification را انتخاب کنید.

  • در مرحله دوم شما می بایست اطلاعات و مدارک هویتی خود را به اینستاگرام ارائه نمایید ، پس از ارسال مدارک می بایست منتظر بررسی و اعلام نتیجه از سوی اینستاگرام بمانید .
در صورتی که با درخواست شما موافقت نگردد ، رد درخواست در یک پیامی به شکل زیر به شما اعلام میگردد.
البته لازم به ذکر است در صورت رد درخواست شما از سوی اینستاگرام می توانید پس از 30 روز مجدد درخواست خود را ارسال نمایید.


نوشتن کامنت :