آپولو بلاگ

اینستاگرام و دیگر هیچ ...

ویژگی نیم تگ در اینستاگرام Instagram nametag

ویژگی نیم تگ در اینستاگرام Instagram nametag

ویژگی نیم تگ در اینستاگرام Instagram nametag


اینستاگرام به تازگی ویژگی نیم تگ nametag را رونمایی کرده است ، این ویژگی که می توان گفت همانند  Snapchat snapcats و یا کد های مسنجر فیس بوک است ، یک راه ساده ، آسان و سریع در معرفی صفحه اینستاگرام به دیگران است که به راحتی بتوانند با مشاهده آن شما را در اینستاگرام فالو و یا همان دنبال کنند.

به عبارت دیگر شما می توانید به سادگی نام کاربری اینستاگرام خود را به صورت  اختصاصی و سفارشی و به راحتی به دیگران ارائه دهید تا آنها نیز به سرعت و بدون نیاز به تایپ کاراکتر های نام کاربری شما ، صفحه شما را باز کرده و جزء یکی از دنبال کنندگان آن گردند .
شاید برای 90% کاربران استفاده کننده از اینستاگرام این مشکل وجود داشته که در معرفی صفحه خود به دیگران مجبور به ادعای کاراکتر به کاراکتر نام کاریری و رو برو شدن با چالش بزرگ تایپ صحیح و یا اشتباه فالو کردن اکانت های مشابه که این روزها بسیار زیاد شده اند  کار را با سختی و کندی مواجه می کند با این روش با ایجاد یک نیم تگ اختصاصی برای خود به راحتی و در هر کجا می توانید آن را منتشر کنید و دیگران نیز به راحتی هر چه تمام تر آن را اسکن و صفحه شما را فالو کنند.

آموزش استفاده از نیم تگ Instagram nametagایجاد nametag صفحه خود در اینستاگرام :


برای ایجاد نیم تگ اختصاصی خود می بایست در صفحه پروفایل گزینه سه خط شکل در گوشه بالای صفحه سمت راست را انتخاب و در لیست باز شده گزینه nametag را انتخاب کنید .


پس از انتخاب این گزینه ، نام کاربری شما در یک کادر با پس زمینه رنگی نمایش داده می شود ، شما می توانید با ضربه به صفحه رنگ پس زمینه را تغییر دهید و یا در بالای صفحه با ضربه بر روی گزینه color گزینه های دیگر موجود Emoji و Selfi را نیز فعال نمایید.


با انتخاب گزینه Emoji به جای رنگ پس زمینه ایموجی انتخاب شده قرار می گیرد .

با انتخاب گزینه selfi دوربین جلو گوشی شما فعال و یک قاب برای تنظیم عکس گرفتن نمایش داده می شود که شما می توانید با ضربه بر روی این قاب اشکال آن را نیز تغییر دهید.
در نهایت با توجه به نیاز و سلیقه خود می توانید نیم تگ طراحی شده را با انتخاب گزینه فلش رو به بالا ذخیره ، ایمیل و یا از طریق شبکه های اجتماعی دیگر منتشر نمایید.

آموزش اسکن نیم تگ دیگر افراد Scan a nametag :


برای اسکن کردن نیم تگ دیگران دو روش وجود دارد :

شما می توانید گزینه nametag در صفحه اینستاگرام خود را انتخاب و در پایین صفحه گزینه " Scan a nametag"  را انتخاب نمایید ، دوربین شما جهت اسکن یک نیم تگ آماده است و شما با تنظیم دوربین بر روی نیم تگ مورد نظر می توانید آن را اسکن کنید.

شما می توانید گزینه nametag در صفحه اینستاگرام خود را انتخاب و در پایین صفحه گزینه " Scan a nametag"  را انتخاب نمایید و در بالای صفحه تصویر مربعی شکل که پیش نمایشی از گالری عکس شما است را انتخاب و تصویر نیم تگی که قبلا از آن عکس برداری نموده اید را انتخاب نمایید. این گزینه برای زمانی هایی که امکان و فرصت باز کردن اینستاگرام وجود ندارد مناسب می باشد شما سریعا با تهیه یک عکس از نیم تگ مورد نظر در زمان دسترسی به برنامه می توانید آن را اسکن کنید.پس از انجام عملیات اسکن و شناسایی نیم تگ ، پیش نمایشی از اکانت آن شخص نمایش داده می شود و شما می توانید درخواست فالو و یا نمایش پروفایل را انتخاب نمایید.

فواید ، مزایا و تاثیرات  nametag  در بازاریابی کسب و کار شما :


با توجه به آنکه خروجی نیم تگ در نهایت یک تصویر است شما می توانید با استفاده از این قابلیت کسب وکار و شهرت برنده خود را در قاب تصویر جهانی کنید و کلیه بازدید گنندگان خود را در هر زمینه ای به دنبال کردن صفحه خود تشویق کنید.

به عنوان مثال شما به عنوان یک شرکت تجاری می توانید از نیم تگ در بروشور ، تیزر و بنر های تبلغاتی خود استفاده نمایید ، و یا حتی در صفحات وب سایت ، فیسبوک و دیگر شبکه های مجازی آن را منتشر کنید  ، همچنین در صورتی که شما یک فروشنده اجناس فیزیکی هستید در بسته بندی محصولات و یا به صورت لیبل بر روی خود محصولات از آن استفاده نمایید تا عموم مردم در صورت دیدن هر یک از محصولات شما به راحتی با استفاده از آن به صفحه شما راه پیدا کنند .
بنابراین نیم تگ ها نیز در صورت استفاده هوشمندانه و مدیریت شده می توانند باعث افزایش فالوور اینستاگرام شما و پیرو آن افزایش مشتریان و فروش شوند ، بنابراین این ویژگی به صورت جدی در بخش های تبلیغاتی و بازاریابی شبکه های مجازی شرکت ها و برندها مورد توجه قرار گرفته است.

نوشتن کامنت :