آپولو بلاگ

اینستاگرام و دیگر هیچ ...

کاربردهای استوری در افزایش فالوور

کاربردهای استوری در افزایش فالوور

 • کاربردهای استوری در افزایش فالوور


  اگر  ادمین یک صفحه پر مخاطب در اینستاگرام هستید یا مدیر بازاریابی یک شرکت که دارای یک پیج اینستاگرام است یا مدیر یک فروشگاه خانگی اینستاگرام هستید و یا حتی یک کاربر ساده و همیشه فعال در شبکه جهانی اینستاگرام هستید که در طول روز ساعت های زیادی را صرف بررسی ، مشاهده و انالیز  پست ها ، هشتگ ها ، لینک ها و استوری های می کنید کاملا برای شما مشهود است که روز به روز تمامی استراتژی ها و سیاست های این برنامه در حال ارتقاء و تغییر و چالش است.

 • با یک نگاه ساده به آمار استفاده برنده ها و شرکت های بزرگ از امکان استوری اینستاگرام دیگه شکی برای وقت گذاشتن و تهیه محتوا برای این بخش از اینستاگرام وجود ندارد و شما هم بی شک تاکنون به این نتیجه رسیده اید ، در این مقاله سعی می کنیم به صورت مختصر و مفید به نکاتی در رابطه با استفاده هر چه بهتر از این امکان ارائه می دهیم ، همچنین در صورتی که شما خواستار اطلاعات بیشتری از امکان استوری در اینستاگرام هستید می توانید به این بخش مراجعه نمایید.


-معرفی نقاط جذاب برند خود در استوری های هایلایت


 • شما می بایست به صورت خلاقانه و نه کپی برداری ، به تعدادی از نقاط قوت و جذاب برنده خود که شامل یک معرفی از نحوه فعالیت نیز باشد در پروفایل خود تهیه کنید تا هر کاربری با ورود به صفحه اینستاگرام شما در نگاه اول جذب آنها شده و با یک حرکت کلیه استوری های قرار داده شده را مشاهده و علاوه بر آشنایی  اطلاع از فعالیت شما نسبت به فالوو پیج اقدام و مخاطب شما گردد. بنابراین در اصل شما می توانید یک بیو گرافی کامل ، مختصر و البته جذابی را در ابتدای ورود کاربر به صفحه ارائه دهید.
  -استفاده از نظر سنجی ها در استوری

 • امکان نظر سنجی علاوه بر آنکه می تواند برای پیج شما یک جنبه سرگرمی برای فالوورها داشته باشد ، برای دریافت اطلاعات و رفتارها و واکنش های کاربران نیز بسیار مفید است به عنوان مثال در صورتی که یک شما یک صفحه گردشگری دارید می توانید نظرات فالوورهای خود را در رابطه با مکان برنامه های آتی دریافت نمایید. همچنین شما می توانید برای کسب اطلاعات و راهنمایی در رابطه با ایجاد نظرسنجی در استوری به این قسمت مراجعه نمایید.
  -استفاده از گیف ها ، برچسب ها و فونت

شما می توانید با استفاده از امکانات اعلام شده در فوق  در هر چه جذاب تر شدن استوری خود کمک کنید ، و این امکانات را دست کم نگیرید چرا که هر یک با یک ایده و هدف می توانید در جذب مخاطب و افزایش فالوور اینستاگرام شما کمک کند. البته با توجه به آنکه برچسب ها  و فونت ها در اینستاگرام به کندی آپدیت می شوند در این راه شما می توانید از برنامه های جانبی کمک بگیرید.
-ویدئو های سریالی


 • نتایج و تحقیقات نشان داده است که اکثر افراد از ویدئو های سریالی و کوتاه استفبال می کنند بنابراین شما با توجه به محدودیت 15 ثانیه ای در استوری می توانید یک سری فیلم های جذاب تهیه کنید که کاربر با دیدن هریک بیشتر از قبل جذب مشاهده ادامه و دنبال کردن آن داشته باشد.


  -استفاده از قالب ها و تصاویر منحصر به فرد

 • شما می توانید روزانه با توجه به اهداف بازاریابی خود پرسشنامه ها ، سوالات و چالش هایی را برای جذب و سرگرم  شدن فالوورهای ایجاد نمایید ، فقط به این نکته توجه داشته باشید منحصر و جذاب بودن شرط اولیه است.


 • اینستاگرام به صورت پویا و مداوم در حال تغییر و تحول است ، به همین دلیل روز به روز به محبوبیت آن در بین اقشار مختلف جامعه و در سالهای اخیر در بین فعالان اقتصادی اضافه می شود و در همه این دوران به صورت پیوسته تاثیر استفاده از استور ها نه تنها کم نشده بلکه روز به روز افزایش پیدا می کند بنابراین در فرایند بازاریابی و اهداف خود از این امکان غافل نشوید.

نوشتن کامنت :